Ferie zimowe w oratorium – dzień 3

Dzisiejszego dnia ferii zimowych spotkało nas wiele niespodzianek. Po rozruszaniu się śpiewem i tańcem animatorzy przedstawili nam scenkę na temat różnych świętych, z której zapamiętaliśmy imiona niektórych: św. Józefa, św. Piotra, św. Franciszka, św. Katarzyny, św. Jana. Zapamiętaliśmy też, że święty to ktoś skromny i pokorny, oddający wszystko z miłością Bogu i ludziom. I wiemy dobrze, że KAŻDY Z NAS może stać się święty – jeśli tylko tego szczerze zapragnie i będzie wytrwały w swym postanowieniu.

Po scence rozpoczęliśmy różnego rodzaju zabawy, w których z radością braliśmy udział, rywalizując między sobą. Były kalambury, gra karciana w Uno, malowanki i gry planszowe oraz tańce i zabawy ruchowe. Animatorzy nam we wszystkim pomagali. Na koniec oczywiście czekała na nas smaczna zupa w Szkole Podstawowej im. Jerzego Badury. To był naprawdę udany dzień!

Zajrzyj do zdjęć: