Ferie zimowe w oratorium – dzień 4

Na naszych feriach nie da się nudzić! Dziś po porannej zbiórce na plebanii wyruszyliśmy autokarem do Oleśnicy, aby tam skorzystać z rozrywki na płycie lodowiska. Pojawiliśmy się przy kasie pierwsi ze wszystkich grup, choć tego dnia wiele dzieci z różnych okolic przyszło na lodowisko. 2-godzinna jazda dała nam wiele radości oraz nowych umiejętności: niektórzy nauczyli się jeździć za pierwszym razem, inni – hamować, jeszcze inni – pomagali młodszym. Maluchom w ruchu na lodowisku pomagały specjalne balkoniki, których nie brakowało. Pogoda była wymarzona, więc po zabawie na lodzie zrobiliśmy sobie krótką przechadzkę wokół stawów oleśnickich. W czasie drogi powrotnej autokarem wiele dzieci podniosło rękę mówiąc, że dziś nauczyły się jeździć! Oprócz tego zrobiliśmy sobie małą autokarową dyskotekę z naszym DJ-em, który intensywnie szykuje się już do jutrzejszej zabawy przebierańców 🙂