Ferie zimowe w oratorium – dzień 5

Nasze całotygodniowe spotkania zakończyliśmy w piątek 17. lutego wspólnym balem przebierańców zorganizowanym w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Międzyborzu. Na tę zabawę wszyscy (dzieci i animatorzy) przebrali się za zwierzątka, których różnorodność mogliśmy podziwiać: były koty, pieski, lisy, tygrysy, biedronki, jednorożce, motyle, żabki, zające oraz myszki. Wśród zabaw były: różnorodne tańce z pokazywaniem, zabawy z krzesełkami, tańce do naśladowania ruchów z ekranu oraz zabawy z hula hopem. W przerwach między tańcami można było skorzystać z bufetu z napojami oraz słodyczami. Podczas zabawy złożyliśmy też życzenia trojgu jubilatów, którzy w minionym tygodniu obchodzili swoje urodziny. Na koniec zabawy przyjęliśmy od Księdza Mariusza i animatorów dyplomy za uczestnictwo wraz ze słodkim upominkiem. Podziękowaliśmy również za dobroć i poświęcony czas Paniom, które w kuchni Szkoły Podstawowej im. Jerzego Badury gotowały nam obiady przez cały tydzień.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w zorganizowaniu ferii zimowych!

To był wspaniały czas 🙂 😉

Warto obejrzeć ogromną ilość zdjęć z ostatniego dnia ferii: