Festyn parafialny

W niedzielę po Mszy Świętej dla rodzin z dziećmi rozpoczęliśmy uroczyście festyn parafialny. Ks. Proboszcz wraz z Panią Katarzyną Drabczyńską prowadzili to spotkanie, które zgromadziło ponad 400 osób. Podczas festynu można było skorzystać z takich atrakcji, jak: kiełbaski z grilla, wata cukrowa, pyszne ciasta upieczone przez parafian oraz zamek dmuchany. Ok. 200 dzieci i młodzieży wzięło udział w wieloboju zorganizowanym przez ks. Mariusza wraz z animatorami. W festynie wzięli również udział motocykliści do zaprezentowania swoich pojazdów przez księdza Proboszcza. Wspólna zabawa trwała w godz. 15.00-18.00. Zwieńczeniem spotkania było losowanie wśród uczestników wieloboju nagrody głównej festynu – tabletu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włożyli swój trud i czas w pomoc przy organizacji festynu parafialnego.

Oto galeria zdjęć z tego dnia: