Oratoriada w Poznaniu i święto błogosławionej „Piątki” Poznańskiej – 9-11 czerwca

Grupa młodzieży wraz z ks. Mariuszem wybrała się po południu 9. czerwca do Poznania. W autokarze towarzyszyła nam ekipa młodzieży z Twardogóry wraz z ks. Michałem Piechotą i ks. Adamem Piaskowskim. Zostaliśmy bardzo przyjaźnie powitani przez salezjanów i młodzież w Zespole Szkół Salezjańskich im. błogosławionej Piątki w Poznaniu. Przeżyliśmy piękne chwile podczas wizyty Księdza Generała Angela F. Artime w Inspektorii z okazji 75. Rocznicy Męczeńskiej Śmierci Błogosławionych Wychowanków Salezjańskich. Mogliśmy wraz z nim przeżyć Eucharystię oraz posłuchać Jego słowa w Forcie VII – miejscu, gdzie było więzionych pięciu błogosławionych z Poznania.

Oto nagrania video przedstawiające relację z tego spotkania:

Oto zdjęcia z tego spotkania: