II Niedziela Wielkanocna

Święto Miłosierdzia Bożego

11.04.2021

1. Obchodzimy dziś Święto Miłosierdzia Bożego, które kończy obchody Oktawy Wielkiej Nocy.

2. Zmiana tajemnic różańcowych odbędzie się dzisiaj po Mszy Świętej o godz.11:30.

3. Taca zbierana w przyszłą niedzielę zostanie przeznaczona na cele inwestycyjne. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

4. W poniedziałek na KUL do puszek zebraliśmy 446 zł.

5. Jest już nowy numer Opiekuna. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

6. Poświęcenie książeczek dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej odbędzie się 25 kwietnia podczas Mszy Świętej o godz.11:30.

7. Prosimy o przestrzeganiu zaleceń sanitarnych w związku z trwającą epidemią. Prosimy o zasłanianiu nosa i ust, korzystania ze środków dezynfekujących dostępnych w przedsionku kościoła oraz zachowanie odległości między sobą. Do odwołania obowiązuje dyspensa biskupa kaliskiego od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Eucharystii.

8. Parafianom i gościom na nowy tydzień życzymy wszelkich łask Bożych.