Intencje mszalne

22 – 29 marca 2020

Sobota; 21.03.2020
18.00  + DĘBOWSKA JANINA (od sąsiadów z ulicy Kolejowej)
__________________________________________________________________________________________
Niedziela; 22.03.2020; IV NIEDZIELA PRZYGOTOWANIA PASCHALNEGO
7.00  + PIĘTKA JUSTYNA                                                                                                                                                (20/22)
8.30  + ILSKI KAZIMIERZ                                                                                                                                                 (19/26)
10.00  + KUROWSKA SYLWIA
11.30   W intencji Magdaleny Witkowskiej – o Boże błogosławieństwo z okazji sakramentu chrztu świętego
17.30  Gorzkie Żale
18.00  + RACHWAŁ JÓZEFĘ; + dziadkowie z obu stron

___________________________________________________________________________________________
Poniedziałek; 23.03.2020
7.00  + PIETKA JUSTYNA                                                                                                                                                (21/22)
18.00  + WCISŁY JEZRY
____________________________________________________________________________________________
Wtorek; 24.03.2020
7.00  + ILSKI KAZIMIERZ                                                                                                                                                 (20/26)
18.00  + PIETKA JUSTYNA                                                                                                                                                (22/22)
____________________________________________________________________________________________
Środa; 25.03.2020  Zwiastowanie Pańskie - uroczystość
7.00  + ILSKI KAZIMIERZ                                                                                                                                                 (21/26)
18.00  + NIEDBAŁA GENOWEFA                                                                                                                                      (1/13)
____________________________________________________________________________________________
Czwartek; 26.03.2020
7.00  + NIEDBAŁA GENOWEFA                                                                                                                                      (2/13)
18.00  + OBIEGŁO HERBERT ERBERT
____________________________________________________________________________________________
Piątek; 27.03.2020
7.00  + ILSKI KAZIMIERZ                                                                                                                                                 (22/26)
16.00  Droga Krzyżowa dla dzieci
17.30  Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych
18.00  + STASZAK JERZY – w 13. r. śmierci; + zmarli rodzice z obu stron
___________________________________________________________________________________________
Sobota; 28.03.2020
7.00  + NIEDBAŁA GENOWEFA                                                                                                                                      (3/13)
16.00  W intencji Amelii Początek – w 1. r. urodzin – o Boże błogosławieństwo
18.00  + MACIEJEWSKA PELAGIA; + zmarli z rodziny MAMYSÓW
__________________________________________________________________________________________
Niedziela; 29.03.2020; V NIEDZIELA PRZYGOTOWANIA PASCHALNEGO
7.00  W intencji Zofii – w 70. r. urodzin – o Boże błogosławieństwo
8.30  + MARCZAK KAZIMIERZ; + zmarli rodzice z obu stron
10.00  + zmarli z rodziny BRZEZICHÓW
11.30  + HOFMAN MARIA (od rodziny Zapeńskich)
17.30  Gorzkie Żale
18.00  + ŚNIEGULA ZENON – w 42. r. śmierci; + ŚNIEGULA LEOKADIA I FRANCISZEK; + WARKOCZ CECYLIA I MICHAŁ