NIEDZIELA WIELKANOCNA

Uroczystość  Zmartwychwstania  Pańskiego  04.04.2021

1.  Obchodzimy dziś uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego.Msze Święte zostaną odprawione o godz. 7:00; 10:00; 11:30 i 18:00.

2.  Jutro II dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Msze Święte zostaną odprawione o godz. 7:00; 8:30; 10:00; 11:30 i 18:00. W tym dniu będziemy zbierać do puszek ofiary na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

3.  Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji Triduum Paschalnego. Dziękujemy: księdzu Franciszkowi;Służbie Liturgicznej,panu organiście,oraz osobom czytającym i tym ,którzy zaangażowali się w liturgię Triduum Paschalnego. Dziękujemy wszystkim tym, którzy pomogli w dekorowaniu kościoła na Święta. Wszystkim za wszystko serdeczne Bóg zapłać.

4.  W przyszła niedzielę będziemy obchodzić Święto Bożego Miłosierdzia, które rozpocznie w Kościele tydzień Miłosierdzia. W przyszła niedzielę 10 minut przed każdą Mszą Święta odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

5. Poświęcenie książeczek dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej odbędzie się w przyszłą niedzielę podczas Mszy Świętej  o godz. 11:30.

6.  Zmiana tajemnic różańcowych odbędzie się wyjątkowo w przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11:30.

7.  Parafianom i gościom życzymy błogosławionej Paschy, aby Zmartwychwstały Chrystus obdarzał pokojem i miłością. Szczęść Boże.

ks. Zbigniew Porębski SDB