21.04.2019 r.

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

1. Jutro Msze Święte będą sprawowane według porządku niedzielnego.

2. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uroczystego wymiaru obchodów Triduum Paschalnego oraz w przygotowaniu świątyni na Święta Zmartwychwstania Pańskiego.

3. 24.04.2019 nasza parafia prowadzi nabożeństwo i uczestniczy w Mszy św. w Twardogórze z racji co miesięcznego wspomnienia Koronacji Twardogórskiej Figury Maryi Wspomożycielki wyjazd o godzinie 18.15. Zapisy w kancelarii.

4. Za tydzień przypada Niedziela Miłosierdzia Bożego. W Niedzielę Bożego Miłosierdzia Koronkę odmówimy przed Najświętszym Sakramentem o godz. 15.00.

5. Taca zbierana w dzisiejszą niedzielę zostanie przeznaczona na cele inwestycyjne, a taca zbierana w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na utrzymanie klerów seminarium w Kaliszu.

6. Jutro będziemy zbierać dobrowolne ofiary do puszek na KUL.

7. Jest już nowy numer Opiekuna, w którym jest zamieszczony artykuł dotyczący wyjazdu naszych parafian na Misterium Męki Pańskiej do Krakowa. Zachęcamy do czytania
    prasy katolickiej.

8. Przypominamy o DIECEZJALNEJ PIELGRZYMCE DO ZIEMI ŚWIĘTEJ. Wszelkie informacje u księdza proboszcza.

9. Parafianom i Gościom życzymy wszelkich łask Bożych
    oraz błogosławieństwa Bożego i opieki Maryi Wspomożenia Wiernych.