09.02.2020
V NIEDZIELA ZWYKŁA

• w piątek : św. Cyryla i Metodego, patronów Europy
1. We wtorek obchodzimy wspomnienie NMP z Lourdes, dzień ten przeżywamy w Kościele jako Światowy Dzień Chorych. Na Mszach Św. o godz. 7.00 i 18.00 udzielimy sakramentu chorych.
2. Odwiedziny chorych w piątek 14. lutego od godz. 8.30.
3. Taca zbierana w poprzednią niedzielę na potrzeby diecezji wyniosła 1691 zł.
4. Zapraszamy dzieci od 17 lutego – 20 lutego 2020 na ZIMOWISKO organizowane przez Parafię. Spotkania odbywać się będą od godz. 9.00 do 12.00 w sali oratorium. Organizowane będą różnego rodzaju zabawy i konkursy. Natomiast w czwartek odbędzie się bal przebierańców. Karty prosimy składać do czwartku 13 lutego, można je odebrać w zakrystii.
5. Zapraszamy do wyjazdu na Misterium Męki Pańskiej do naszego Salezjańskiego Seminarium Duchownego w Krakowie, dnia 22.03.2019. Koszt wyjazdu 90 zł, przy zapisaniu wpłacamy podaną kwotę. Więcej in-formacji i zapisy u Ks. Proboszcza.
6.Parafianom i gościom na nowy tydzień życzymy Bożego błogosławieństwa oraz opieki Maryi Wspomożycielki Wiernych i Świętego Józefa.