VI NIEDZIELA WIELKANOCNA
17.05.2020

1. Nabożeństwa majowe z litanią Loretańską do NMP odprawiane są codziennie po Mszy Świętej wieczornej.

2. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje. W swoich modlitwach prośmy o deszcz, aby ziemia wydała jak najobfitsze plony.

3. Msza Święta z nabożeństwem do św. Józefa zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18.00

4. Taca zbierana w dzisiejszą niedzielę zostanie przeznaczona na cele inwestycyjne. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

5. W dzisiejszą niedzielę będziemy zbierać ofiary do puszek na budowę kościoła św. Jana Pawła II w Kaliszu.

6. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

7. Uroczystość Maryi Wspomożenia Wiernych, Madonny Ks. Bosko jest przeniesiona na poniedziałek 25 maja.

8. Bardzo serdecznie dziękujemy ofiarodawcą za zakup i montaż nowego oświetlenia w prezbiterium. Bóg zapłać !!!

9. Parafianom i gościom na nowy tydzień życzymy wszelkich łask Bożych, opieki Maryi Wspomożycielki Wiernych i świętego Józefa.

Ks. Zbigniew Porębski SDB proboszcz