VII NIEDZIELA WIELKANOCNA
24.05.2020

• we wtorek:św. Filipa Neri; prezbitera

• w piątek: św. Urszulę Ledóchowską; dziewicę

2. W poniedziałek 25.05 obchodzimy Uroczystości Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych, głównej patronki zgromadzenia salezjańskiego.

3. Nabożeństwa majowe z litanią Loretańską do NMP odprawiane są codziennie po Mszy Świętej wieczornej.

4. We wtorek będziemy obchodzić Dzień Matki. Wszystkim matkom życzymy Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.

5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która zakończy w Kościele Okres Wielkanocny.

6. W zeszłą niedzielę taca na cele inwestycyjne wyniosła 1174 zł., a zbiórka do puszek na budowę kościoła Św. Jana Pawła II w Kaliszu 450 zł. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

7. Taca zbierana w przyszłą niedzielę zostanie przeznaczona na utrzymanie kleryków w WSD w Kaliszu.

8. Jest już nowy numer Opiekuna, zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

9. Parafianom i gościom na nowy tydzień życzymy wszelkich łask Bożych, opieki Maryi Wspomożycielki Wiernych i świętego Józefa.