X NIEDZIELA ZWYKŁA

06.06.2021

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła:
  • we wtorek: wspominamy św. Jadwigę
  • w sobotę: wspominamy Niepokalane Serce Maryi
  1. Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca po każdej Mszy Świętej wystawienie i Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
  2. Wyjątkowo zmiana tajemnic różańcowych odbędzie się dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 7.00
  3. Do czwartku po Mszy Świętej wieczornej wokół kościoła odbywać się będą procesje Eucharystyczne z nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. W piątek będziemy obchodzić uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
    Po Mszy Świętej wieczornej odbędzie się procesja Eucharystyczna wokół kościoła. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. W przyszłą niedzielę w naszej parafii podczas Mszy Świętej o godz. 11.00 obędzie się uroczystość I Komunii Świętej. Próby dla dzieci odbędą się w środę i w piątek o godz. 16.00. Pierwsza spowiedź w sobotę od godz. 9.00.
    Osoby niezwiązane z dziećmi pierwszokomunijnymi prosimy o udział we Mszy Świętej o innej godzinie.
  6. Msza Święta z procesją fatimską zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 18.00.
  7. Taca zbierana w dzisiejszą niedzielę zostanie przeznaczona na potrzeby diecezji.
  8. W przyszłą niedzielę będziemy zbierać ofiary do puszek na uczelnie Katolickie w Polsce.
  9. Jest już nowy numer Opiekuna. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  10. Na dzień dzisiejszy w kasie parafialnej na remont dachu na plebanii dysponujemy kwotą w wysokości 33 tyś 705 zł. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  11. Prosimy rodziców o posprzątanie kościoła i terenu wokół kościoła w czwartek po Mszy św. wieczornej.
  12. Parafianom i gościom na nowy tydzień życzymy wszelkich łask Bożych.