15.09.2019

• w środę: św. Stanisława Kostkę; patrona młodzieży
• w piątek: św. Męczenników Koreańskich
• w sobotę: św. Mateusza

2. Msza Święta dla rodzin dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej zostanie odprawiona dzisiaj o godz. 16.00. Po tej Mszy Świętej zostaną przekazane rodzicom informacje dotyczące I Komunii Świętej.
3. Na nabożeństwo do św. Józefa zapraszamy w czwartek na godz. 18.00
4. Dekanalna Pielgrzymka do tronu NMP Wspomożycielki Wiernych w Twardogórze odbędzie się dnia 24 września (wtorek). Wyjście z naszego kościoła o godz. 8.00. Zbiórka o godz. 7.40.
5. Ministrantów oraz chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy na zbiórkę w poniedziałek 16 września po Mszy Świętej wieczornej ok. godz. 18.30 w górnej sali oratorium.
6. Taca zbierana w dzisiejszą niedzielę zostanie przeznaczona na remont dachu na naszym kościele. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
7. Również w dzisiejszą niedzielę będziemy zbierać ofiary do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
8. W tym tygodniu rozpoczynamy odprawianie Mszy Świętych z pogrzebu śp. Heleny Ziętek.
9. Parafianom i Gościom na nowy tydzień życzymy wszelkich łask Bożych oraz opieki Maryi Wspomożycielki Wiernych i św. Józefa.
10. W minionym tygodniu do wieczności z grona parafian odszedł śp. Andrzej Armuła Wieczny odpoczynek…