XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

19.09.2021

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła:
  • w poniedziałek: wspominamy św. Andrzeja i Towarzyszy; męczenników
  • we wtorek: święto św. Mateusza; Apostoła
  • w czwartek: wspominamy św. Ojca Pio
  • w piątek: święto Rocznicy Poświęcenia Katedry w Kaliszu
  1. Rodziców dzieci, które w przyszłym roku mają przystąpić do I Komunii Świętej zapraszamy na Msze Świętą i spotkanie organizacyjne dzisiaj o godz. 11.30.
  2. W środę o godz. 18.00 Jego Ekscelencja ks. bp. Łukasz Buzun udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii i dokona poświęcenia odnowionego dachu na plebanii. Próby dla młodzieży odbędą się w poniedziałek i wtorek o godz. 19.00 w kościele. Spowiedź odbędzie się we wtorek o godz. 17.15 w kościele.
  3. Lektorów, ministrantów oraz chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy na zbiórkę w poniedziałek o godz. 17.00 w górnej sali oratorium.
  4. Taca zbierana w dzisiejszą niedzielę zostanie przeznaczona na spłatę remontu dachu na plebanii. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  5. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej będziemy zbierać ofiary do puszek na uczelnie katolickie.
  6. Parafianom i gościom na nowy tydzień życzymy wszelkich łask Bożych, opieki Maryi Wspomożycielki Wiernych i św. Józefa.