Bierzmowanie 14.06.2025
ks. bp.Łukasz Buzun udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży 14 czerwca podczas mszy św. wieczornej.
ks. bp. Łukasz Buzun został powitany w kościele św. Józefa Rzemieślnika przez przedstawicieli rodziców, którzy poprosili o udzielenie sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej ich dzieciom. Podkreślili, że bierzmowanie jest dopełnieniem tego, co rozpoczęło się, gdy przynieśli swoje dzieci do chrztu św.
Uroczystość poprzedziło wiele miesięcy przygotowań i spotkań. Każdy z kandydatów musiał również odbyć rozmowę egzaminacyjną u ks. Proboszcza Zbigniewa Porębskiego.
Foto: R.W.




































