Zespół ,,Międzyborzanie ”
Dnia 4 stycznia (w niedzielę) w Naszym Kościele Parafialnym na Mszy św. o godz. 11:30 oprawę muzyczno – wokalną zaprezentował zespół „MIĘDZYBORZANIE”. Po Eucharystii odbył się krótki koncert kolęd i pastorałek. Serdecznie dziękujemy wykonawcom za zaprezentowanie się muzyczno – wokalnie .
Foto: R.W.












