JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

21.11.2021

• w poniedziałek: świętą Cecylię
  • w środę: świętego Andrzeja i Towarzyszy; męczenników
  1. Nabożeństwa wypominkowe są odprawiane do piątku włącznie o godz. 17.30 według następującego porządku: NIEDZIELA: Akacjowa, Kasztanowa, Wierzbowa, Kolejowa PONIEDZIAŁEK: Słoneczna, Kościelna, Krótka, Kwiatowa, Lipowa, Ogrodowa, Jana Pawła II, Cisowa, Sosnowa WTOREK: Rynek, Sportowa, Sycowska, Szkolna i Zacisze ŚRODA: Polna, Wiśniowa, Wrocławska, Zielonka CZWARTEK: Niwki Kraszowskie, Klonów, Ose, Ligota Rybińska, Kraszów PIĄTEK: Kartki nieoznaczone ulicami i miejscowościami.
  2. Dzisiejsza niedziela jest ostatnią w Roku liturgicznym. Od przyszłej niedzieli rozpoczniemy okres Adwentu i nowy Rok liturgiczny.
  3. Opłatki na stół wigilijny będą święcone i rozdawane w I i II Niedzielę Adwentu po każdej Mszy Świętej. Wigilijne świece Caritas będą do nabycia w III i IV niedzielę Adwentu.
  4. Jest już nowy numer Opiekuna. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  5. Taca zbierana w dzisiejszą niedzielę zostanie przeznaczona na cele inwestycyjne. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  6. Za tydzień rozpoczynamy Adwent i związane z tym czasem Roraty. Dlatego zwracamy się z prośbą do parafian o ufundowanie drobnych upominków losowanych przez dzieci podczas Rorat.
  7. W ubiegłą niedzielę na Caritas Kalisz zebraliśmy 722,50 zł. Serdeczne podziękowanie dla ofiarodawców.
  8. Dzisiaj są zbierane ofiary do puszek dla Imigrantów.
  9. Parafianom i gościom na nowy tydzień życzymy wszelkich łask Bożych, opieki Maryi Wspomożycielki Wiernych i św. Józefa.

Ks. Zbigniew Porębski SDB                                                                                            proboszcz