XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

17.10.2021

1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła:
  • w poniedziałek: święto św. Łukasza; Ewangelisty
  • w środę:wspominamy św. Jana Kantego
  • w piątek:wspominamy św. Jana Pawła II; papieża
  1. Nabożeństwa różańcowe odprawiane są codziennie o godz. 17.30. Dodatkowo różaniec dla dzieci jest odprawiany we wtorki i czwartki o godz. 16.30. Zachęcamy do licznego udziału w tych nabożeństwach.
  2. Kartki na wypominki wyłożone są z tyłu kościoła na bocznych ołtarzach. Zmarłych prosimy wypisywać czytelnym pismem w mianowniku. Wypominki można składać podczas zbierania tacy, w kancelarii parafialnej oraz po Mszach Świętych w zakrystii. Składamy Bóg zapłać za złożone z racji wypominek ofiary.
  3. Taca zbierana w dzisiejszą niedzielę zostanie przeznaczona na cele inwestycyjne. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  4. W przyszłą niedzielę będziemy zbierać ofiary do puszek na misje.
  5. Zapraszamy bardzo serdecznie parafian w dniu 24 X na godz.19.00 na Koncert ku czci Matki Bożej Królowej Różańca Świętego w wykonaniu  p. Beaty Dunin-Wąsowicz.
  6. Parafianom i gościom na nowy tydzień życzymy wszelkich łask Bożych, opieki Maryi Wspomożycielki Wiernych i św. Józefa.