XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

• w środę: bł. Honorata Koźmińskiego
  • w piątek: św. Teresę od Jezusa
  • w sobotę: św. Jadwigę Śląską
  1. Nabożeństwa różańcowe odprawiane są codziennie o godz. 17.30. Dodatkowo różaniec dla dzieci jest odprawiany we wtorki i czwartki o godz. 16.30. Zachęcamy do licznego udziału w tych nabożeństwach.
  2. Obchodzimy dziś 21. Dzień Papieski pod hasłem: „Nie lękajcie się”. Po każdej Mszy Świętej będziemy zbierać ofiary do puszek na Papieski Fundusz Stypendialny.
  3. Poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej odbędzie się w dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 11.30.
  4. Msza Święta z procesją fatimską zostanie odprawiona w środę o godz. 18.00
  5. Taca zbierana w przyszłą niedzielę zostanie przeznaczona
    na cele inwestycyjne. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  6. Zapraszamy bardzo serdecznie parafian w dniu 24 X na godz.19.00 na Koncert ku czci Matki Bożej Królowej Różańca Świętego w wykonaniu  p. Beaty Dunin-Wąsowicz.

8 .W tym tygodniu rozpoczynamy odprawianie Mszy Świętych z  pogrzebu śp. Marianny Kluziak.

1. Parafianom i gościom na nowy tydzień życzymy wszelkich łask Bożych,  opieki Maryi Wspomożycielki Wiernych i św. Józefa.